مشاوره و انجام خدمات نشر و چاپ مقالات و کتب تخصصی

در‌حال‌حاضر با وجود مشکلات فراوان دراثر تحریم‌ها، فرصت مناسبی پدید آمده تا از قابلیت و توانایی جوانان و دانشمندان داخلی کشورمان نیز استفاده شود؛ از‌این‌رو، مؤسسه‌ی اندیشمند با تیمی متشکل از بسیاری از پژوهشگران و متخصصان توانمند برآن شده است در حوزه‌ی مشاوره نشر وچاپ گام برداد و با آموزش و انجام طرح‌های پژوهشی و ارائه‌ی خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها و مراجع آموزشی و پژوهشی باری از دوش این مرز‌و‌بوم بردارد. در‌حال‌حاضر، این تیم در چندین حوزه در رشته‌های مختلف مشغول فعالیت است و از علاقه‌مندان به پژوهش نیز برای همکاری دعوت می‌کند.

تقویت رزومه با چاپ مقاله و کتاب
با توجه به اینکه چاپ مقاله و کتاب آخرین بخش در به‌ثمر‌رساندن پژوهش است، این مرحله یکی از مهم‌ترین بخش‌های طرح‌های پژوهشی تلقی می‌شود. برای اینکه حاصل زحمات و نتایج به‌دست‌آمده از پژوهش خود را منتشر کنید و دیگران را از آن بهره‌مند کنید، التزام در نشر امری واجب است. در این میان، برترین روش‌ها برای نشر نتایج خود چاپ مقاله و کتاب است که می‌توان به زبان‌های مختلف دنیا آن‌ها را منتشر کرد.

کتاب به سه طریق صوتی و الکترونیکی و چاپی منتشر می‌شود که هریک به‌نوبه‌ی خود مخاطبان فراوانی دارد و با استقبال مواجه می‌شود. برای چاپ مقاله‌ی مناسب باید در ابتدا مقاله‌ای هدفمند نگارش کرد که کارشناسان فراوانی برای یاری به شما عزیزان در این زمینه آماده همکاری هستند. درادامه به یافتن مجله‌ای معتبر برای چاپ مقاله نیاز است که مهم‌ترین بخش در فرایند چاپ مقالات محسوب می‌شود که با یاری متخصصان و محققان باسابقه این امر نیز بسیار ساده خواهد بود.

مشاوره نشر وچاپ و انجام طرح‌های پژوهشی شرکتی و دانشجویی
در‌حال‌حاضر، بسیاری از شرکت‌ها و ارگان‌ها برای دستیابی به نتایج بهتر به ارتباط علم و صنعت روی آورده‌اند و این امری بسیار سودمند برای ارتقای شرکت‌ها و سازمان‌ها محسوب می‌شود. بنابراین، مؤسسه‌ی اندیشمند با تکیه بر توان و تجربه‌ی محققان خود به یاری ارگان‌ها و افراد شتافته تا با پشتوانه‌ی علم شکلات آن‌ها را برطرف کند. باید به این نکته توجه کرد که امر پژوهش نیازمند دانش و تخصص در رشته‌ی مرتبط است و تیم بسیار کارایی برای انجام ان باید دست‌به‌دست یکدیگر دهند.

ارائه‌ی خدمات مجلات
با توجه به رشد روزافزون علم، نیاز به چاپ مقالات افزایش یافته و به‌طبع به نشریات فراوانی برای نشر این مطالب نیاز است؛ از‌این‌رو، برای ساخت و پرداخت نشریه‌ای مناسب، باید از ابتدا بنیان درستی برای آن در نظر گرفته شود و با مشاوره با افراد متخصص، این امر بسیار آسان خواهد بود. مؤسسه‌ی اندیشمند با تکیه بر توان تیم تخصصی خود از ابتدای کسب مجوزها تا نمایه‌سازی و درکنار شما خواهد بود.کتاب